Бог дал человеку ответственность за ситуацию на планете. А деньги, при нынешнем положении вещей (которое создал человек) - это как хлеб. Любой богатей это по сути тот, кто в своих закромах держит хлеб, когда на улице - голод. В Библии сказано -
"Кто удерживает у себя хлеб, того клянет народ; а на голове продающего - благословение". (Притчи 11, 26). Поэтому пока в мире существует нищета и бедность, всякий богатый будет нести на себе ответственность за них. Отсюда и проклятие на них, как на неумеющих правильно распорядится богатством.
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Оцените произведение:
(после оценки вы также сможете оставить отзыв)
Богатый - это не только богатый деньгами, а и другими талантами - умом, организаторством, риторством, писательством, прекрасным солвьиным голосом и т.д. И дар свой надо дарить, отдавать, распространять, - толпы поклонников ждут. И ты, дядь Саша, не обижен талантами. Делись ими и будь счастлив! Но ты хочешь, чтобы за это деньги платили. Ай-ай-яй! У человека есть всё для счастья, а он не хочет быть счастливым. Комментарий автора: Нет. Я совсем не того хочу,чтобы платили деньги. Я много пишу на эту тему, доказывая, что деньги, торговля, товарно-денежные отношения - это проклятие для мира. Что творить и отдавать нужно бескорыстно. И это будет воздаваться. Но дьявольская денежная система сделала каждого живущего своим заложником и без денег он не может жить.
Християнські Побутові Колискові - Воскобойников Ігор Григорович Протягом тривалого часу мене цікавили саме християнські колискові, причому, побутові, тобто ті, яких співають рідні саме у побуті біля самої колиски.
Й ось десь із місяць тому Господь дав мені самому низку колискових, частину з яких сьогодні наводжу.
З того часу я більш системно зацікавився цим питанням й, до мого здивування і навіть із прикрістю, виявив майже повну порожнечу у цьому напрямі. І це у нас, на співучій Україні!
Ще раз підкреслю, мова йде не про літературні колискові, які є у класиків, хоча й у дуже невеликій кількості, й пару яких можна зустріти навіть на нашому сайті: у Светлани Касянчик та у Зоряни Живки.
… Звернувся інтернетом до бібліотекарів системи дитячих бібліотек України й із вдячністю ознайомився із ще якоюсь дещицею колискових. Причому, із прикрістю відзначаю, що наші християнські поети й тут «пасуть задніх», віддавши повністю цей надважливий напрямок духовного виховання на перекручування лукавому.
Отже, намагаючись не скотитися до примітивізму, намагався зробити колискові різного рівня складності від максимально простих й гнучких, щоб мама, тато або інший родич міг сам творити їх та прилаштовувати до індивідуальних потреб, так би мовити, не зазираючи до писаного тексту.
Заздалегідь ДУЖЕ вдячний усім, хто випробує їх у практичних умовах і повідомить свою думку.
Ще більш вдячним буду за продовження розвитку цього напрямку і повідомлення мені про набутки як українською, так й основними романо-германськими та слов'янськими мовами.